Prodiamante LFUDC350FS1PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø350mm
Cikkszám:
LFUDC350FS1PRO12
Raktáron
Átmérő: 350mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,2mm