Prodiamante LFUDC400FS1PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø400mm
Cikkszám:
LFUDC400FS1PRO12
Raktáron
Átmérő: 400mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,5mm