Prodiamante LFUDC450FS1PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø450mm
Cikkszám:
LFUDC450FS1PRO12
Raktáron
Átmérő: 450mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 4mm