Prodiamante LFUDC500FS1PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø500mm
Cikkszám:
LFUDC500FS1PRO12
Nincs raktáron
Átmérő: 500mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 4mm