Prodiamante LFUTCDC300H12 friss beton vágókorong Ø300mm
Cikkszám:
LFUTCDC300H12
Nincs raktáron
Átmérő: 300mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,2mm