Prodiamante LFUTCDC350H12 friss beton vágókorong Ø350mm
Cikkszám:
LFUTCDC350H12
Raktáron
Átmérő: 350mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,2mm