Prodiamante LFUTCDC350PRO12 ckt beton és aszfaltvágó gyémántkorong Ø350mm
Cikkszám:
LFUTCDC350PRO12
Nincs raktáron
Átmérő: 354mm
Központi furat: 35*PH6x14-120mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,2mm