Prodiamante LWSFU350H12 vasaltbeton vágókorong Ø350mm
Cikkszám:
LWSFU350H12
Nincs raktáron
Átmérő: 350mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,2mm