Prodiamante LWSFU400H12 vasaltbeton vágókorong Ø400mm
Cikkszám:
LWSFU400H12
Nincs raktáron
Átmérő: 400mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 3,5mm