Prodiamante LWSFU450H12 vasaltbeton vágókorong Ø450mm
Cikkszám:
LWSFU450H12
Nincs raktáron
Átmérő: 450mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens vastagság: 4mm