Prodiamante LWSFU500HP12 vasaltbeton vágókorong Ø500mm
Cikkszám:
LWSFU500HP12
Raktáron
Átmérő: 500mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens hosszúság: 12mm
Szegmens vastagság: 4mm