Prodiamante LWSFU650HP12 vasaltbeton vágókorong Ø650mm
Cikkszám:
LWSFU650HP12
Nincs raktáron
Átmérő: 650mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens hosszúság: 12mm
Szegmens vastagság: 4,5mm