Prodiamante LWSFU700HP12 vasaltbeton vágókorong Ø700mm
Cikkszám:
LWSFU700HP12
Nincs raktáron
Átmérő: 700mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens hosszúság: 12mm
Szegmens vastagság: 4,5mm