Prodiamante LWSFU900HP12 vasaltbeton vágókorong Ø900mm
Cikkszám:
LWSFU900HP12
Nincs raktáron
Átmérő: 900mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens hosszúság: 12mm
Szegmens vastagság: 4,5mm